Zielona Szkoła
W dniach 05–08.05.2026 uczniowie klas 5b, 5c oraz 6b ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie uczestniczyli w wyjątkowym wyjeździe na Zieloną Szkołę. Był to czas pełen radości, integracji i wspólnych przygód, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Nie zabrakło uśmiechu, świetnej zabawy oraz wielu aktywności na świeżym powietrzu. Pogoda potrafiła nas zaskoczyć – było zarówno słonecznie , jak i deszczowo – ale humory dopisywały wszystkim każdego dnia. Wspólne gry, spacery, rozmowy i chwile spędzone razem sprawiły, że uczniowie jeszcze bardziej się zintegrowali i stworzyli mnóstwo pięknych wspomnień. To były cztery dni pełne śmiechu, pozytywnej energii i niezapomnianych chwil.

