235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie z klasy 1b wraz z wychowawczynią Marzeną Kunicką oraz uczniowie klasy 3b z wychowawczynią Martyną Drzewiecką i panią Katarzyną Wiejak wzięli udział w sochaczewskich obchodach 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczestniczyli w pikniku zorganizowanym na placu Kościuszki w Sochaczewie. Uczniowie rozdawali kotyliony, które samodzielnie wykonali podczas zajęć lekcyjnych w szkole. Sztandar naszej szkoły, wraz z uczniami starszych klas, panią Dyrektor Jadwigą Sikorską oraz panem Adamem Góralczykiem, towarzyszyli również podczas oficjalnych uroczystości odbywających się w ramach obchodów. Wszystkim uczniom, rodzicom oraz opiekunom składamy serdeczne podziękowania za obecność i wspólne uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu.

