Święto Konstytucji 3 Maja
Klasa 8c z dumą przygotowała wyjątkowe przedstawienie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie w artystyczny sposób przybliżyli wydarzenia z 1791 roku, podkreślając znaczenie wolności, jedności i odpowiedzialności za Ojczyznę. Dzięki zaangażowaniu młodzieży oraz ich kreatywności, występ stał się piękną lekcją historii i patriotyzmu dla całej społeczności szkolnej. Występ został wzbogacony o piękne utwory w wykonaniu wokalistek z klasy 7.

