Uczta na Olimpie
Dzisiejsza lekcja języka polskiego zamieniła się w prawdziwą Ucztę na Olimpie!
Uczniowie wcielili się w greckich bogów – pojawili się potężni władcy nieba, mórz i podziemi, boginie mądrości, miłości i przyrody. Każde dziecko z ogromnym zaangażowaniem opowiadało o swoim bohaterze, jego atrybutach oraz niezwykłych przygodach.
Nie zabrakło również uczty godnej mieszkańców Olimpu – na stołach pojawiły się pyszne owoce oraz soki, które dopełniły wyjątkowej atmosfery.
To była wspaniała lekcja pełna kreatywności, wiedzy i dobrej zabawy!
Brawo dla wszystkich młodych bogów!

