Dzień Patrona - Króla Władysława Jagiełły
4 marca w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona - Króla Władysława Jagiełły. Wydarzenie rozpoczęło się od powitania pary królewskiej. Przy dźwiękach fanfar Król Władysław Jagiełło i Królowa Jadwiga razem z dwórkami i rycerzami wkroczyli do sali gimnastycznej, która specjalnie na ten dzień zamieniła się w salę królewską. Uczniowie klasy 1A ubrani w piękne stroje zaprezentowali dworski taniec. Następnie dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 wzięły udział w specjalnie przygotowanych królewskich konkurencjach. Uroczystość zakończyła się piosenką o naszej szkole i parze królewskiej również w wykonaniu uczniów klasy 1A.

