Woda – źródło życia, siła natury i nasza odpowiedzialność
W maju w naszej szkole został zrealizowany projekt edukacyjny „Woda – źródło życia, siła natury i nasza odpowiedzialność”. Uczniowie klas 4–7 uczestniczyli w różnorodnych działaniach związanych z poznawaniem znaczenia wody w przyrodzie i życiu człowieka. W ramach projektu zostały przeprowadzone doświadczenia, obserwacje, prezentacje, prace plastyczne oraz projekty badawcze. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie wiedzy przyrodniczej, umiejętności badawczych oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Finałem projektu był szkolny Dzień Wody, podczas którego uczniowie zaprezentowali efekty swojej pracy.
