Wesołych Świąt
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Pracownikom i Przyjaciołom Szkoły z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć życzenia spełnienia wszelkich marzeń. Niech te dni przyniosą wiele radości, spokoju i ciepła w gronie najbliższych. Wspólne chwile niech wypełnią się atmosferą miłości i wzajemnej życzliwości, a Nowy Rok niech przyniesie wiele sukcesów i spełnionych planów. Wspaniałych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Dyrektor szkoły
Jadwiga Sikorska


