Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/23
W piątek, 23 czerwca o godzinie 9.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz uczniowie oddziałów 0-6. Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom uzyskania promocji do następnej klasy. Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali Nagrody Burmistrza Miasta, które wręczył Wiceprzewodniczący Rady Miasta Arkadiusz Karaś. Nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali wszyscy uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu. Nagrodzeni zostali też uczniowie biorący udział w różnych konkursach. Pani dyrektor podziękowała także rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Uroczystość zakończył krótki program artystyczny, po którym uczniowie udali się do klas, aby otrzymać świadectwa od swoich wychowawczyń.
