Szkolny konkurs recytatorski
17 kwietnia odbył się VI Szkolny Konkurs Recytatorski „Pchła Szachrajka”.
Wszyscy uczniowie, reprezentaci swoich klas, przygotowali się rewelacyjnie. Nie zabrakło oryginalnych wierszy, przebrań i wyraźnej recytacji.
Były to eliminacje do konkursu powiatowego, który odbędzie się już w maju. Naszą szkołę będą reprezentować:
z klas I
1) Milena klasa 1c;
2) Joanna klasa 1d;
z klas II
1) Staś klasa 2a;
2) Tomasz klasa 2c;
z klas III
1) Marysia klasa 3d
2) Basia klasa 3c.
Gratulujemy !!!

