Szkoła oczami uczniów - szkolny konkurs.
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie o nagrodę Dyrektora szkoły na najlepszą pracę plastyczną „Szkoła oczami uczniów”.
Praca może być wykonana w formie plakatu, komiksu lub prezentacji multimedialnej.
Minimalny format pracy - A4 lub 5 slajdów (prezentacja).
Prace należy składać do dnia 3.03.2025, wersję papierową do p. Marzeny Zielińskiej a elektroniczną do p. T. Kaźmierczaka.
Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 4.03.2025.

