W taki sposób uczniowie, rodzice i nauczyciele z klas integracyjnych reprezentowali naszą szkołę na obchodach Święta Niepodległości. Bo w nas jest moc! A 11 listopada to bardzo ważny dzień dla każdego Polaka.