POWIATOWY KONKURS "MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO"
Z ogromną radością informujemy, że Gabriela Izydorek z klasy 5b otrzymała nagrodę specjalną w konkursie powiatowym "Mistrz Języka Polskiego". Nasza uczennica wykazała się imponującą wiedzą oraz językową wrażliwością. Tegoroczna edycja miała wyjątkowy charakter, ponieważ gościem specjalnym był wybitny językoznawca, profesor Jerzy Bralczyk. Spotkanie z Panem Profesorem było dla nas niezwykłą okazją do wysłuchania inspirującego wykładu o sile słowa, poprawności językowej i zmianach zachodzących we współczesnej polszczyźnie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom- Wasze zaangażowanie i pasja do języka polskiego są powodem do dumy!

