INFORMACJA dot. obiadów Obiady dla klas 1-7 rozpoczynają się od 7 września ( czwartek) Do tego dnia należy złożyć deklarację rodziców dot. korzystania z obiadów w roku szkolnym 2023/24. Oddziały ,,0” zaczynają posiłki od 1 września.