Sochaczew

Rekrutacja dla kandydatów do przedszkoli (w tym oddziałów 0) i klas pierwszych

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że od poniedziałku, 1 marca 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja dla kandydatów do przedszkoli (w tym oddziałów 0) i klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022.
Nabory przeprowadzane są za pomocą systemu elektronicznego. Poszczególne serwisy rekrutacyjne znajdą Państwo pod następującymi adresami:

dla kandydatów do przedszkoli (w tym do oddziałów 0 w naszej szkole):
dla kandydatów do klas 1:
W wymienionych wyżej portalach rekrutacyjnych znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące terminów i zasad obowiązujących podczas poszczególnych naborów.

Kandydaci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ubiegający się o przyjęcie do oddziału integracyjnego zapisują się do szkoły z pominięciem rekrutacji elektronicznej. W tym przypadku rodzic zgłasza się jedynie do szkoły z kompletem dokumentów. Na ich podstawie dziecko zostanie dopisane do listy przez operatora systemu.

Ze swej strony zachęcamy do zapoznania się z materiałami promocyjnymi przygotowanymi przez nauczycieli SzkołyPodstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla WładysławaJagiełły w Sochaczewie:
wirtualna zwiedzanie (virtual tour) budynku szkoły:
prezentacje zajęć z uczniami szkoły:
(ze względu nrozmiar pliku sugerujemy wcześniejsze pobranie go na komputer)