Sochaczew
Pomóżmy rodzinom z naszej szkoły!

W ubiegłym roku szkolnym dzięki Państwa hojności i zaangażowaniu wspólnie pomogliśmy rodzinom najbardziej potrzebującym z naszego najbliższego otoczenia. Odpowiadaliście Państwo na każdą akcję charytatywną przez nas zorganizowaną. Mamy nadzieję, że i tym razem będziecie Państwo z nami. Prosimy o pomoc, a jednocześnie udział w zorganizowaniu kolejnej zbiórki rzeczowej dla rodzin uczniów naszej szkoły, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Potrzebne są m.in. pralka, środki chemiczne (proszek do prania, płyn do płukania itp.), żywność o długiej przydatności do spożycia (makaron, mąka, cukier, konserwy itp.) oraz pieluchy dla niemowlaczka do 1 roku życia.

Liczymy, że i tym razem odpowiedzą Państwo na nasz apel. Dziękujemy.

Kontakt : pedagog szkoły Joanna Adamiak tel. 502 060 610, sekretariat szkoły tel. 46 8628101

25.10.2022