przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
561747 odwiedzin
Zabawa w „Lonży” sposobem na zgraną klasę 1c

 

            Dla pierwszaków przekroczenie progu szkoły jest ogromnym przeżyciem. Klasa pierwsza to zbiór indywidualności. Każdy uczeń jest inny i wnosi do zespołu klasowego różne doświadczenia, zainteresowania czy normy zachowania. Dlatego tak ważne są wszelkie aktywności, w szkole i poza nią, zmierzające do  integracji, by każdy czuł się jak najlepiej w gronie koleżanek i kolegów. Takie działania sprzyjają budowaniu pozytywnej atmosfery, która z kolei zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Zgrana klasa to „bezpieczna baza” do wspólnego przeżywania sukcesów i porażek bez ryzyka ośmieszenia czy wykluczenia.

            Właśnie taki cel przyświecał organizacji wycieczki dla klasy 1 c do sali zabaw „Lonża” w Sochaczewie, w dniu 27 września 2022 roku. Pierwszaki zmierzyły się ze ściankami wspinaczkowymi, pokonywały trudności, przełamywały bariery, uczyły się współpracy i doskonale się bawiły pod czujnym okiem instruktorów-  tatusiów Ali i Milenki z naszej klasy.

            Dziękujemy rodzicom, którzy tak chętnie współpracują i wspierają takie  działania, a szczególnie Państwu Martynie i Dawidowi Dobrowolskim, właścicielom „Lonży”,  Panu Sebastianowi Gołębiowskiemu i Pani Izabeli  Osial, którzy bezinteresownie poświęcili swój  wolny czas .

 

A A A
30.09.2022
godz.11:48
 
kontakt