Sochaczew
Ważna informacja

Szanowni Państwo,

Drodzy uczniowie

W związku z dzisiejszą sytuacją (burza i przejście trąby powietrznej) informuję że pomimo ogromu zniszczeń (zerwany dach hali sportowej, dewastacja terenu wokół szkoły) jestem szczęśliwa że żadna osoba przebywająca w szkole nie odniosła obrażeń. Zawdzięczamy to głównie wzorowemu zachowaniu nauczycieli prowadzących wówczas zajęcia. To dzięki ich przytomności umysłu i zimnej krwi wszystkich osób znajdujących się w sali uczniowie byli natychmiast ewakuowani w bezpieczne miejsce.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom które na wieść o zaistniałej sytuacji pospieszyły z pomocą w zabezpieczaniu budynku i likwidacji zniszczeń ( PSP w Sochaczewie, wojsko osoby prywatne).

Jednocześnie informuję, że zamknięte będą do odwołania furtki przejściowe koło cmentarza i wyjście na osiedle przy ul. Żeromskiego.

Za niedogodności bardzo przepraszam, ale uważam że na obecną chwilę teren ten jest niebezpieczny.

dyrektor szkoły

/Jadwiga Sikorska/