Sochaczew
Pasowanie na Ucznia
W piątek 6.11.2020 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość – Pasowanie na Ucznia. Pierwszaków przywitali koledzy z klas III wraz z wychowawczyniami. Na wstępie głos zabrała Pani Dyrektor. Dzieci klas pierwszych przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego pod okiem swoich wychowawczyń. Uczyły się dzielnie piosenek oraz wierszy. Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym spotkali się z Panią Sową. Dzieci wzorowo zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Publiczność nagrodziła dzielnych pierwszaków gromkimi brawami. Najważniejszym momentem uroczystości było jednak złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor Jadwiga Sikorska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie.
Te ważne chwile związane ze szkołą utkwią im na długo w pamięci. Na pewno Uczniowie będą starali się swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość Rodzicom i Nauczycielom.

16.11.2020