Sochaczew
Zajęcia w dniu 2 września

UWAGA!

2 września 2020 r. zajęcia rozpoczynają się zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć, z którym w dniu rozpoczęcia roku szkolnego wychowawcy klas zapoznają swoich uczniów.

• Wejściem głównym do szkoły (od strony sekretariatu) wchodzą uczniowie klas 4, 7, 8. Po wejściu do budynku kierują się bezpośrednio do szatni. Obowiązuje zmiana obuwia w boksach klasowych lub przy szafkach (zgodnie z oznaczeniami).
  • Wejściem bezpośrednim do szatni wchodzą uczniowie klas 0 – 3. Po wejściu kierują się bezpośrednio do swoich boksów klasowych (prawa strona szatni).

Po zmianie obuwia wszyscy uczniowie klas 2, 3, 4, 7, 8 udają się bezpośrednio pod swoje sale lekcyjne.

Obowiązuje bezwzględny zakaz dłuższego pobytu w szatni i boksach. W holu szatni mogą przebywać wyłącznie uczniowie, którzy mają zajęcia w salach: 45 i 46.

• Klasy 0 – zajęcia rozpoczynają od godz. 7.00; dzieci wchodzą do szatni  z 1 rodzicem/opiekunem
    i czekają na nauczyciela, który odprowadzi je do sali lekcyjnej.
  • Klasy 1  - zajęcia rozpoczynają od godz. 8.00; dzieci wchodzą do szatni  z 1 rodzicem/opiekunem
    i czekają na nauczyciela, który odprowadzi je do sali lekcyjnej.

Po przekazaniu dziecka nauczycielowi prosimy rodzica/opiekuna o opuszczenie budynku.

30.08.2020