Rok szkolny 2015/16

Wakacje dobiegły końca. Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2015/16 wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły a przede wszystkim uczniom życzymy powodzenia. Przed nami nowe wyzwania i nadzieje. Oby ten rok był spokojny i bezkonfliktowy.
Życzę Wam wytrwałości, optymizmu, zadowolenia i satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz spełnienia wszelkich marzeń.
Wszystkim uczniom życzę przede wszystkim sukcesów w nauce oraz prawdziwej radości ze zdobywanej wiedzy! Życzę Wam z całego serca, aby fascynująca przygoda odkrywania wiedzy i mądrości była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Wierzę, że stać Was na wiele! „Pamiętajcie, że uczycie się nie dla szkoły, lecz dla siebie.”

Życzę wszystkim, by rok szkolny 2015/2016 niósł wiele sukcesów!

U. Muras

31.08.2015