Konsultacje dla uczniów.

Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie,

Informujemy, że od poniedziałku, 01.06.2020 w szkole będą odbywały się konsultacje ze wszystkich przedmiotów dla uczniów klas 7 i 8 (harmonogram w załączeniu). W związku z tym modyfikacji uległ plan zdalnej edukacji (w załączeniu).
Uczniowie chcący uczestniczyć w konsultacjach powinni zgłosić ten fakt nauczycielowi przedmiotu nie później, niż do godziny 15:00 dnia poprzedzającego spotkanie. W przypadku konsultacji odbywających się w poniedziałek zgłoszenie musi odbyć się do piątku, do godz. 15:00. Uczeń powinien również w korespondencji z nauczycielem wskazać, z jakiego zakresu  materiału oczekuje pomocy.
Prosimy i jednocześnie zobowiązujmy uczniów do zapisywania się i udziału w tych zajęciach, a tym samym korzystania z możliwości, jakie stwarza szkoła.
Przypominamy również, że uczniowie przychodząc do szkoły (przestrzeń zamknięta) są zobowiązania do bezwzględnego stosowania się do obowiązujących procedur BHP, ze szczególnym uwzględnieniem konieczności posiadania maseczki ma twarz, jednorazowych rękawiczek, dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły.

plan_konsultacje.pdf

27.05.2020