Ważna informacja dla uczniów!

Drodzy Uczniowie,

prosimy, aby uczniowie przesyłali wykonane przez siebie prace (w tym prace domowe) na adres swojej klasy, zgodnie z załączonym wykazem.

Powyższa informacja nie dotyczy biologii w klasach: 8d i 8d, informatyki (grupy A. Wojtanowicza) i etyki (grupy A. Wojtanowicza), dla których adresem jest: infor.sp6@gmail.com.

Prosimy, aby nazwy przesyłanych plików miały następującą postać: nazwisko_klasa_przedmiot,

np.: kowalski_8f_hiszpański.

Pozwoli to na uniknięcie pomyłek w identyfikacji Waszych prac.

Zadania do pracy nadal będą umieszczane na szkolnej stronie www. Zalecamy jednak, abyście pobierali je na dyski własnych komputerów, ponieważ starsze materiały będą sukcesywnie archiwizowane ze względu na ograniczona pojemność strony.

Lista adresów mailowych, na które uczniowie mogą przesyłać prace domowe/zaliczeniowe:

adresy mail.doc