przejdź do Sochaczew.pl
368901 odwiedzin
Karty świąteczne

Kartki świąteczne z życzeniami zawsze były zwiastunami zbliżającego się Bożego Narodzenia. Piękne, mieniące się sprawiały dużo radości i wzruszały. Dzięki nim nastrój przedświąteczny dodatkowo nabierał uroczystego i magicznego charakteru. Niestety, obecnie w tym pędzącym świecie coraz rzadziej składamy sobie życzenia w takiej formie. Prościej, łatwiej i szybciej jest wysłać SMS-a czy e-mail. A to, nie to samo.

Grupa rękodzieła artystycznego pod kierunkiem pani Urszuli Muras na zajęciach pozalekcyjnych wykonywała karty świateczne. Zależy nam na tym abyśmy pamiętali o tradycji. Owszem, należy iść z duchem czasu jednak kartka świąteczna z życzeniami jest wyrazem pamięci i życzliwości. Jest dowodem na to, że komuś na nas zależy. Zapewne każdy z nas lubi być nimi obdarowywany. Dlatego warto wygospodarować trochę czasu, aby wysłać je naszym bliskim i znajomym. Sprawi nam to dodatkowo dużo przyjemności. A jeszcze najlepiej wykonać je samemu.

Kilka przedświątecznych godzin uczniowie projektowali, wycinali, przylejali m.in. świateczne choinki, gwiazdki na kawałakch papieru. Tworzyliśmy karty w miłej atmosferze słuchając świątecznych kolęd. 

Mamy nadzieję, że nasze prace spowodują, że na twarzach obdarowanych choć na chwilę pojawi się uśmiech.

 

U. Muras


 

A A A
20.12.2015
godz.09:42
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość