Akademia z okazji święta Niepodległości

Dnia 17.11.2014r (Poniedziałek) w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości pt. "Feniks" przedstawiona przez grupę teatralną pod kierunkiem p. B. Iwanek i p. K. Orzechowskiej, M. Zielińskiej, D, Andrzejewskiej, B. Wasilewskiej i J. Tasieckiego. Opieka nad sztandarem sprawował p. M. Kolk. Przedstawienie obejrzały klasy: 1c, 1d, 3d, 3e.

W przedstawieniu wziął również udział zespół muzyczny naszego gimnazjum z muzyką przygotowaną przez p. J. Boszko.

Uczniowie przestawili losy Polski podczas okupacji aż do odzyskania Niepodległości. Na twarzach naszych gimnazjalistów widać było zadume oraz zadowolenie. Z zapałem słuchali informacji przedstawionych przez grupę teatralną. Wszyscy ubrani byli na galowo oraz mieli przyczepione kotyliony aby oddać szacunek temu dniu.

Obecna na apelu była również p. Dyrektor, Teresa Zawisza-Chlebowska, która podsumowała cały nasz występ kilkoma ciepłymi słowami.

Eryk Jarota kl. 3 A

27.11.2014