Sochaczew
Władysław Jagiełło - patron naszej szkoły

Marzec jest bardzo ważnym miesiącem w życiu naszej szkoły. W tym czasie obchodzimy Święto Patrona. Przygotowania do tego Święta trwają cały rok, a efekty naszej pracy możemy podziwiać przez cały miesiąc. Biblioteka szkolna zawsze włączała się w obchody organizując wystawy, konkursy itp. W tym roku mimo, że mamy pandemię, uczniowie naszej szkoły, jak co roku, zaangażowali się w prace dotyczące Władysława Jagiełły. Wykonali portrety władcy oraz albumy dotyczące jego życia, makiety zamków średniowiecznych, insygnia władzy. Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia z wystawy dotyczącej Władysława Jagiełły oraz prezentację wykonaną przez ucznia klasy czwartej. Zapraszamy Was również do wypożyczenia książek związanych z naszym patronem.

03.03.2021