przejdź do Sochaczew.pl
239508 odwiedzin

Rada Pedagogiczna

A A A

Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 6 w roku szkolnym 2019/2020

 

Sikorska Jadwiga - dyrektor szkoły, nauczyciel biologii i EDB
Wojtanowicz Artur - wicedyrektor nauczyciel biologii, informatyki i etyki
Wasilewska Beata - kierownik świetlicy, nauczyciel informatyki
Adamiak Joanna - nauczyciel informatyki i wiedzy o społeczeństwie, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wspierający
Andrzejewska Dorota - nauczyciel bibliotekarz
Bajurska Jolanta - pedagog szkolny, nauczyciel wspierający
Błasiak Ewa - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna
Bolimowska Marta - nauczyciel języka niemieckiego, logopeda, rewalidacja
Bombała Małgorzata - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel języka  angielskiego, logopeda
Brożyna-Podsiadły Lena - psycholog
Buczek-Grzebiela Katarzyna - nauczyciel języka angielskiego
Carter-Gill Rebecca - nauczyciel języka angielskiego
Czubacka Milena - nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców
Denisiewicz Zofia - doradca zawodowy, nauczyciel informatyki, n-l wspierający
Duda Kami - psycholog
Fiołek Katarzyna - nauczyciel języka angielskiego, - nauczyciel bibliotekarz
Gałecki Adrian - nauczyciel religii
Grabowska Renata - nauczyciel języka polskiego
Iwanek Barbara - nauczyciel języka rosyjskiego
Jaczyńska Małgorzata - nauczyciel języka angielskiego
Jalowska Mirosława - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna, n-l WDŻ
Jaworska Ewelina - nauczyciel języka angielskiego, n-l wspierający, terapeuta pedagogiczny, rewalidacja
Jażdżyk Piotr - nauczyciel  języka niemieckiego i języka rosyjskiego, n-l wspierający, rewlidacja
Jóźwiak Agnieszka - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna,rewalidacja, TUS
Kawecka Małgorzata - nauczyciel matematyki i techniki
Kazimierska Anna - nauczyciel klasy  "0"
Kaźmierczak Tomasz - nauczyciel fizyki i informatyki
Kolk Krystyna - nauczyciel wychowania fizycznego, n-l wspierający, rewalidacja
Kolk Marek - nauczyciel wychowania fizycznego, n-l wspierający, rewalidacja
Kozłowska Dominika - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna,nauczyciel wspierający rewalidacja, TUS, wychowawca świetlicy
Krzyżoszczak Katarzyna - nauczyciel języka francuskiego, wychowawca świetlicy
Kunicka Marzena - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
Kusztal Katarzyna - nauczyciel języka polskiego, rewalidacja
Lewandowska Beata - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna, informatyka
Łuszczyńska Maria - nauczyciel chemii, rewalidacja
Maciągowska Alicja - nauczyciel wychowania fizycznego
Markiewicz Judyta - logopeda
ks. Moks Marcin - nauczyciel religii
Lidia Obrebska- nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
Orlińska Marlena  - nauczyciel klas "0"
Oziemblewska Beata - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna,rewalidacja
Palasik Sylwia - nauczyciel biologii
Papierowska Wioletta - n-l wspierający, rewalidacja
Pietrzyk Anna - nauczyciel - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Pietrzyk Ewelina - nauczyciel wspierający, rewalidacja
Przygoda-Hućko Agnieszka - wychowawca świetlicy
Rejman Agnieszka - nauczyciel matematyki
Rybka Beata - nauczyciel języka polskiego, etyki i języka polskiego dla obcokrajowców
Sałacińska Joanna - nauczyciel klas "0", edukacja wczesnoszkolna
Sejdak Aldona - nauczyciel - edukacja wczesnoszkolna, surdopedagog, tyflopedagog
Sławińska Agnieszka - nauczyciel historii i WOS 
Sobczak Katarzyna - nauczyciel religii i EDB
Stefańska Teresa - nauczyciel matematyki
Stelmach Emilia - nauczyciel języka niemiecjiego, pedagog specjalny, rewalidacja
Szczepanik Adrianna - psycholog
Szułczyński Albertnauczyciel muzyki
Szyrle Małgorzata - nauczyciel – edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny, n-l techniki
Torzewska Anna - nauczyciel geografii, pedagog specjalny
Trawińska Anna - nauczyciel wychowania fizycznego, n-l wspierający, rewalidacja
Trawiński Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy,rewalidacja
Zielińska Marzena - nauczyciel historii, n-l bibliotekarz, n-l plastyki

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość