Dzieciaki z 1a życzą wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Najpierw w klasie niespodziewanie zjawiła się choinka. Sprawiła radość dzieciom, więc natychmiast postanowiły ją udekorować. Same wieszały bombki i własnoręcznie zrobione ozdoby. I tak choinka codziennie witała nas w klasie. W piątek znów niespodzianka – mamy przygotowały wspaniałe słodycze i napoje na klasową wigilię. Oczywiście nie mogło zabraknąć opłatka. Najpierw   wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie nawzajem życzenia. Potem – czas na poczęstunek. Aby jednak zasiąść przy naszym wigilijnym stole, trzeba było znaleźć swoje miejsce. Na talerzykach czekały na wszystkich pierniczki z naszymi imionami. To była kolejna miła niespodzianka. Potem śpiewaliśmy kolędy i obejrzeliśmy baśń. To był wyjątkowy dzień. Dziękujemy naszym kochanym rodzicom, a z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2020 chcemy wszystkim – i dzieciom, i dorosłym, życzyć spełnienia marzeń. Ho ho ho!!!!!

27.12.2019