WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

UWAGA!

1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 odbędzie się dn. 2 września 2019 r.

o godzinie 900 w dużej sali gimnastycznej.

2. Po uroczystości wychowawcy spotkają się ze swoimi klasami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

3. Oddziały "0" - rozpoczynają rok szkolny o godz. 900. Po zakończeniu części oficjalnej przechodzą do swoich sal i pracują zgodnie z przyjętym harmonogramem (do 1700).

4. 2 września kl. "0" i kl. I wchodzą do szkoły wejściem do szatni, tam czekają na nich wychowawcy (do godz.855).  Pozostali uczniowie wchodzą do szkoły wejściem  głównym (przy sekretariacie) i kierują się na dużą halę sportową. Klasy wraz z wychowawcami zajmują wyznaczone miejsca.

5. Podręczniki dla uczniów klas I-VIII zapewnia szkoła (nie dotyczy to podręczników do religii).

6. Szczegółowe informacje o przyborach i materiałach dydaktycznych przekażą wychowawcy na spotkaniu 2 września.

7. Obiady:

- kl. "0" - od 3 września (deklaracje rodzic powinni złożyć  do wychowawców

2 września),

- pozostałe klasy - I, II, III, VII i VIII od 9 września.

26.08.2019