Korzyści płynące z nauki języków obcych są oczywiste

Korzyści płynące z nauki języków obcych są oczywiste. Języki obce, szczególnie angielski oraz niemiecki, towarzyszą nam na co dzień – w mediach, internecie, telewizji, w przestrzeni publicznej, w reklamach, na plakatach, opakowaniach produktów. Można pokusić się więc o stwierdzenie, że aby do końca zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość potrzebna jest dobra znajomość przynajmniej języka angielskiego.
Uczniowie naszej szkoły nie mają z tym problemu. Doskonale przyswajają treści programowe z języka angielskiego, uzyskując pozytywne wyniki w nauce. Biorą udział w licznych konkursach, przygotowują prezentacje multimedialne i projekty edukacyjne. Współpracują z siecią szkół językowych Helen Doron. Korzystają z nowoczesnych metod nauczania, aplikacji takich jak "Kahoot" czy "Quizizz". Stosują nowoczesne technologie informacyjno-komputerowe. Przygotowują uroczystości związane z tradycjami krajów anglojęzycznych.
Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły rodziców i przyszłych uczniów.

Anna Winkler, nauczyciel języka angielskiego.

22.05.2019