Jasełka "Tak, On jest Królem"

”Maleńka miłość w żłobie śpi,
Maleńka miłość przy Matce Świętej.
Dziś cała Ziemia i niebo lśni
Dla tej miłości maleńkiej.”

Dzieci z klasy 2a i 2b pod kierunkiem Pań: Agnieszki Jóźwiak, Małgorzaty Bombały i Eweliny Jaworskiej przygotowały występ tuż przed świętami Bożego Narodzenia dla całej społeczności szkolnej oraz rodziców uczniów. Wydarzenie przyniosło ogrom emocji, zarówno widzom, jak i jego młodym odtwórcom. Głębokie zaangażowanie małych aktorów uwidoczniło się szczególnie w sposobie odtwarzania betlejemskich scen. Dziecięca gra była pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła. Wszyscy mali artyści spisali się znakomicie.
Publiczność długo oklaskiwała wspaniałe przedstawienie. Nie zabrakło też łez wzruszenia. Bardzo dziękujemy Pani Joannie Sałacińskiej za udział w przedstawieniu i znakomicie odegraną rolę rodzica.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego uroczystego wydarzenia.

01.01.2019