Święto niepodległości z seniorami

Z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości najmłodsi uczniowie naszej szkoły udali się z małym koncertem do podopiecznych Dziennego Domu Pomocy Społecznej. Występy rozpoczęli uczniowie zerówki, którzy wykonali piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem” oraz wraz z zebranymi seniorami zaśpiewali „Serce w plecaku”. Potem przyszedł czas na występy solowe i grupowe starszych dzieci z klas 1-2. Widzowie mogli posłuchać pięknych pieśni z okresu pierwszej i drugiej wojny światowej, które kiedyś dodawały otuchy polskim żołnierzom. Najpiękniejsze chwile naszego koncertu, to jednak te, podczas których śpiewaliśmy razem z seniorami. Na dzieciach duże wrażenie zrobił również występ chóru DDPS. Ten dzień był bardzo wyjątkowy i na długo zapadnie w pamięci naszych małych artystów, którzy na zakończenie wręczyli seniorom serduszka z okazji Dnia Życzliwości.