Międzyświetlicowy Przegląd Piosenki Patriotycznej i Legionowej

21.11.2018r. grupa wychowanków naszej świetlicy gościła w szkole Podstawowej nr 3 na Międzyświetlicowym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej i Legionowej. Naszą świetlicę reprezentowali: Amelka Rogowska, Zuzia Buczek i Julek Sowacki, którzy wykonali piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Spotkanie było ciekawie zorganizowane. Dzieci nie tylko zaprezentowały przygotowane utwory, ale mogły także obejrzeć część artystyczną, porozmawiać z żołnierzem, oraz zrobić sobie zdjęcia z ułanem i jego dziewczyną.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Jury w każdym małym artyście dostrzegło coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Rodzicom naszych pociech składamy serdeczne podziękowania za udzieloną pomoc.

A oto krótka fotorelacja z przebiegu imprezy.

Beata Wasilewska