„Dzień Makaronu”

Tak został nazwany w naszej szkole czwartek 25 października.

Podczas długiej przerwy na korytarzu pojawił się okazały stół, a na nim
w różnych naczyniach makaronowe potrawy - kluski z wymyślnymi sosami i sałatki. Przygotowali je uczniowie starszych klas oraz panie kucharki. Po degustacji, do których chętnych nie brakowało, w wyniku głosowania wyłoniono Mistrza Potraw Makaronowych. Ten tytuł zdobyli uczniowie klasy 3d. Drugie i trzecie miejsce przypadało w udziale uczniom klas 3b i 7c. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Za stołem na dużej tablicy zawisły różnorodne ozdoby - korale, klipsy, bransoletki i broszki - do których wykonania również wykorzystano makaron. To piękne, kolorowe tło zawdzięczamy najmłodszym, czyli pierwszo- i drugoklasistom. Należy przyznać, że maluchy wykazały się niezwykłą pomysłowością i ich wytwory nadal cieszą oczy, ponieważ pozostały na korytarzu i można je codziennie oglądać.