Bajkowy bal karnawałowy

W dniu 31.01.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Sochaczewie odbył się bal karnawałowy dla pierwszoklasistów. Sala gimnastyczna została udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami. Przepięknie przebrani uczniowie z dumą prezentowali wymyśle stroje. Dzieci świetnie się bawiły, chętnie uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach organizowanych przez animatorów, a rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było napić się soczku, a po powrocie do sal lekcyjnych na dzieci czekała słodka przekąska.

Bal odbył się w miłej atmosferze, wypełnionej uśmiechem i wypiekami na twarzy. Wspólna zabawa zintegrowała uczniów i dostarczyła im wielu radości. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie bajkowych strojów. Kolejny bal już za rok.