II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych

12 stycznia 2018r. Odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych. Podobnie jak w ubiegłym roku cieszył się dużym zainteresowali, brali w nim udział uczniowie prawie wszystkich sochaczewskich szkół. Młodzi wokaliści rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz klasy 4-6. Jury w składzie Ewelina Jaworska, Jarosław Boszko oraz Katarzyna Buczek-Grzebiela zdecydowało o przyznaniu następujacych nagród:
Kategoria klas 1-3
1 miejsce - Karolina Ciura ze Szkoły Podstawowej nr 3
2 miejsce ex aequo Marta Fabisiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Julia Gaik ze Szkoły Podstawowej nr 6
3 miejsce ex aequo Marcel Waszczuk, Antoni Włodarczyk, Juliusz Sowacki ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Szymon Stańczak, Mateusz Stobiecki, Hubert Lewandowski, Alan Kacprzak, Aleksander Trzos ze Szkoły Podstawowej nr 6
Wyróżnienie - Michalina Andrzejczak oraz Aleksandra Gorzelak ze Szkoły Podstawowej nr 3
Kategoria klas 4-6
1 miejsce Amelia Ratajczak ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz ex aequo zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 4 Ala Czajkowska, Gabriela Lewandowska, Maja Ciągarlak, Julia Kuzińska
2 miejsce- Julia Skomial, oliwia Gozdek, Michalina Gosik ze Szkoły Podstawowej nr 3
3 miejsce- Barbara Słubik ze Szkoy Podstawowej nr 7
Wyróznienia zdobyły Maja Barciak ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Kalina Szajewska ze Szkoły Podstawowej nr 4.
Organizatorzy serdecznie dziękują Pani Joannie Niewiadomskiej-Kocik, naczelnik Wydziału Kultury Turystyki i Promocji w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie za wsparcie naszego konkursu nagrodami.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie bawili się na tyle dobrze, że spotkamy się znów za rok.

19.01.2018